Сторінка ГТУ ДСНС в м.Києві в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в м.Києві в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в м.Києві на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
26.02.2016

Пошуково-рятувальні роботи з пошуку постраждалих у відселеному будинку в Шевченківському районі міста Києва завершені (станом на 15 год. 30 хв. 27 лютого) (ВІДЕО)

З початку проведення робіт рятувальними підрозділами ДСНС з під завалу врятовано 6 осіб. 27 лютого о 04:25 з-під завалу вилучено тіло 1 загиблої особи. О 8:25 вилучено з-під завалу ще одне тіло загиблої особи.

 

27лютого о15:30 пошуково-рятувальні роботи з пошуку постраждалих у відселеному будинку в Шевченківському районі міста Києва завершені.

Таким чином, за час проведення пошуково-рятувальних робіт врятовано 6 осіб та вилучено з під завалів тіла 2 загиблих.

 

Протягом 3-х діб до проведення аварійно-рятувальних робіт було залучено більше 600 осіб особового складу та 100 одиниць техніки від ДСНС України, КАРС «Київської служби порятунку», Національної поліції України, служб Київської міської адміністрації та Шевченківської районної в             м. Києві державної адміністрації.

 

До рятувальних робіт залучалися кінологічна служба, ДП Мобільно-рятувальний центр та рятувальники КМДА. Для надання екстреної психологічної допомоги на місці події психологи  Головного управління ДСНС України у м. Києві проводили роботу з родичами осіб, які знаходилися під завалами та зі співробітниками аварійно-рятувальних служб з метою стабілізації їх морально-психологічного стану. При пошукових роботах використовували спеціальну техніку, тепловізори та запроваджували хвилини тиші.

 

Охорону місця події здійснює Національна поліція.

 

ФОТОАЛЬБОМ

 

 

 

ВІДЕО для ЗМІ

 

відео для ЗМІ

 


 

 

 

 


 

 

 

 

Прес-служба

ДСНС України


Додатково:

  • Фотоальбом
 Події 
 Новини