Сторінка ГТУ ДСНС в м.Києві в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в м.Києві в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в м.Києві на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
18.01.2016

Водолази двічі виїжджали на пошуки громадян в р. Дніпро (ВІДЕО)

18 січня з мосту Метро у воду впав чоловік – дана інформація надійшла до Головного управління ДСНС України у м. Києві о 10:03. Водії проїжджаючих автомобілів розповіли, що бачили, як з мосту зістрибнув чоловік.

 

На місце події негайно було направлено водолазно-рятувальне відділення спеціального аварійно-рятувального загону. Чоловік перебував у воді на відстані близько 150-200 м від берега. Крихкий лід не дав можливості рятувальникам підібратися до потерпілого, довелося підпливати на човні об’їзними шляхами. 

 

На жаль, чоловік від удару загинув. Водолази дістали тіло загиблого з води та передали правоохоронним органам для подальшого розслідування обставин події.

 

О 13:35 правоохоронці повідомили рятувальникам про аналогічний випадок, що стався на Московському мосту.

 

За словами свідків з мосту стрибнув чоловік. Водолази Головного управління оглянули місце події та обстежили поверхність акваторії Дніпра, проте постраждалого не виявили. Ймовірно, що тіло чоловіка могло опинитися під кригою. Через сильний льодохід співробітники ДСНС не мали змоги проводити водолазно-пошукові роботи, адже це вкрай небезпечно для їх власного життя.

 

 

ГУ ДСНС України у м. Києві


 Події 
 Новини