Сторінка ГТУ ДСНС в м.Києві в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в м.Києві в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в м.Києві на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
02.01.2016

Рятувальники дістали тіло рибака (ВІДЕО)

2 січня о 10:06 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення від поліції про те, що на Трухановому острові на Матвіїйській затоці під кригу провалилися рибалки.

 

На місце події негайно прибуло відділення водолазно-рятувальних робіт. Як виявилось, троє чоловіків ловили рибу на відстані 30 м від берега і провалилися під кригу. Двоє з них змогли самостійно добратися до берега до приїзду рятувальників, а третій рибалка залишився в воді. Бійці за допомогою водолазно-рятувального спорядження дістали тіло чоловіка 70 років з крижаної води та передали працівникам медичної допомоги та правоохоронних органів.

 

Шановні кияни та гості столиці! Головне управління ДСНС України у м. Києві наголошує, що перебування на льоду є небезпечним, якщо ви не знаєте реальної товщини крижаного покриву й не перевірили його дерев’яним або металевим щупом на міцність. Пам’ятайте, що для однієї людини безпечна товщина льоду – 7 см, а для групової переправи – 15 см.

 

Будьте обережні та дбайте про своє життя!

 

 

ГУ ДСНС України у м. Києві


 Події 
 Новини