Сторінка ГТУ ДСНС в м.Києві в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в м.Києві в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в м.Києві на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
04.03.2015

Під час ліквідації пожежі у місті Києві, виконуючи свій обов’язок, загинули два рятувальники (ОНОВЛЕНО)(ФОТО, ВІДЕО)

 4 березня, о 10 год. 30 хв. до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу в Голосіївському  районі по вул. Саксаганського, 38.

 

О 10 год. 36 хв. на місце події прибули перші пожежно-рятувальні підрозділи 4-ї частини. Перше, що побачили вогнеборці – густий дим, що йшов з даху будівлі. На чолі з заступником начальника частини Андрієм Ступаківським, рятувальники вирушили на розвідку. 

 

Оцінивши ситуацію, рятувальники передали підвищений ранг пожежі «2».

 

Андрій Ступаківський, який разом зі старшим пожежним Денисом Ритовим першими зайшли у полум’я, підтримував зв'язок з іншими рятувальниками по рації. Так тривало доки зв'язок не обірвався. За трагічним збігом обставин вогнеборці опинилися відрізані вогнем, без можливості негайно покинути небезпечну. На їх пошуки негайно направили усі можливі сили та засоби, які були в наявності. Пошуки не припинялись впродовж усієї операції, проте через густий дим знайти їх вдалося надто пізно, вже без дихання.

 

Вкрай нелегко рятувальникам було боротися з полум’ям, адже вогонь набрав своєї сили і швидко розповсюдився по дерев’яних перекриттях будівлі.

 

О 12 год. 04 хв. вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу на площі 400 кв. м. О 12 год. 11 хв. пожежу було ліквідовано.

 

У ліквідації були  задіяні 87 чоловік особового складу  та 21 одиниця основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки.

 

За попередніми даними причиною пожежі стало коротке замикання електромережі.

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у м. Києві


Додатково:

  • Фотоальбом
 Події 
 Новини